Gra na wtorek: Super Crate Box 1.01

Gra zręcznościowa Super Crate Box 1.01 to kolejna gra na wtorek. Tytuł w szczególności ucieszy graczy preferujących łatwe do opanowania produkcje, które jednocześnie wymagać będą sporego refleksu i szybkości. Gra idealna do biura czy szkoły.

Gra na wtorek: Super Crate Box 1.01
Super Crate Box to gra zręcznościowa. Jak sama nazwa wskazuje głównym naszym zadaniem jest zbieranie pojawiających się tu i ówdzie skrzynek. W tym celu przejmujemy kontrolę nad sympatycznym ludzikiem, kompletujemy uzbrojenie i niszczymy naszych przeciwników. W grze musimy uważać na kilka ważnych szczegółów np. niedopuszczenie do tego, by nasi oponencie wpadli do ognia (stają się wtedy szybsi).

Minusem Super Crate Box jest grafika, która może się wydać nieco uciążliwa na monitorach obsługujących większe rozdzielczości. Atutem jest jednak to, że tytułu tego nie trzeba instalować na dysku. Ponadto, produkcja ta została wyposażona w opcję automatycznego zapisywania stanu rozgrywki.

Super Crate Box został tak zaprojektowany, by każdy nowy gracz na samym początku zaznajomił się z grą - czytelny tutorial nauczy nas sterowania oraz używania podstawowych umiejętności naszego bohatera.

Zapraszamy do pobrania Super Crate Box 1.01.