Gra o Tron. Nowy odcinek za darmo na smartfonach i tabletach

Cały świat nie może się doczekać premiery drugiego sezonu Gry o Tron. Chociaż polskie HBO stanęło na wysokości zadania i będzie on emitowany bez praktycznie żadnego opóźnienia względem Stanów Zjednoczonych, to telewizja przygotowała jeszcze jedną niespodziankę. Dała możliwość obejrzenia tego odcinka wcześniej, legalnie i bezpłatnie.


HBO GO to serwis VoD gdzie znajdziesz polskie materiały

HBO GO to serwis VoD gdzie znajdziesz polskie materiały

Darmowy odcinek Gry o Tron

Na wyemitowany w nocy w Stanach Zjednoczonych pierwszy odcinek drugiego sezonu popularnego serialu Gra o Tron czeka dziś z pewnością wielu widzów. Jednak HBO zrobiło nam niemałą niespodziankę. Nie trzeba czekać, aż zostanie wyemitowany w TV - można już teraz obejrzeć go za pomocą usługi HBO GO, legalnie i to zupełnie za darmo!

Czym jest HBO GO

O aplikacji HBO GO pisaliśmy już wcześniej. W skrócie - jest to usługa Video on Demand, przeznaczona dla abonentów HBO. Pozwala ona oglądać materiały stacji za pomocą komputera lub urządzeń mobilnych. W Polsce rynek VoD nie jest zbyt ciekawy. Rzadko spotykamy nowości zwłaszcza jeśli chodzi o seriale, nie wspominając o aplikacjach na urządzenia mobilne. Na Androida dostępny jest jeszcze TVN Player oraz IPLA, ale również nie onieśmielają one ofertą. W przypadku HBO GO aby założyć konto konieczne jest wykupienie pakietu odpowiedniego operatora telewizji, ale wyjątkowo założyć konto, aby obejrzeć Grę o Tron może każdy.

Pobierz HBO GO

Dlatego tym bardziej cieszymy się, że w końcu w Polsce mamy alternatywę dla piractwa lub długiego oczekiwania na nowe odcinki ulubionych seriali. Mamy nadzieję, że HBO na tym nie poprzestanie i będzie oferowało takie promocje częściej. Aplikację HBO GO możecie pobrać ze sklepu Google Play, ale nowy odcinek Gry o Tron możecie obejrzeć bezpłatnie także za pomocą przeglądarki internetowej wyposażonej we wtyczkę Silverlight ze strony HBO GO.