Gra o Tron na PC pojawi się 29 września

A Game of Thrones - Genesis, czyli Gra o Tron, pojawi się w sprzedaży 29 października. Co ciekawe, z produkcji tej będą się mogli cieszyć jedynie posiadacze platformy PC.

Focus Home Interactive podało do wiadomości, że oficjalna data premiery gry A Game of Thrones - Genesis została wyznaczona na 29 września. Co ciekawe, produkcja ta ma się ukazać jedynie na platformę PC co jest raczej rzadkością w obecnych czasach.

Twórcy zapowiadają, że w grze będziemy mogli w pełni doświadczyć klimatu jaki obecny jest w książce - wszechobecna zdrada, mroczny klimat, zabójstwa na porządku dziennym, tu i tam jakieś otrucia... w skrócie: parada atrakcji.

Zobacz również:

  • Pedro Pascal – Gra o Tron, Narcos, The Last of Us. Gdzie jeszcze zagrał chilijski aktor?
  • Resident Evil 4 Remake - wymagania sprzętowe na PC

Jakby tego Wam było mało to poniżej prezentuję ciekawy trailer A Game of Thrones - Genesis jaki pojawił się na tegorocznym E3. Zachwycajcie się:

Swoją drogą to czarno to widzę, bo przenoszenie tak wspaniałych dzieł, jakim jest niewątpliwie książka Martina, do zupełnie innego świata może srodze rozczarować. To coś jak próba stworzenia filmu na podstawie kultowej gry - rzadko wychodzi (i słowo "rzadko" może tu być rozumiane dwojako). No cóż, ale obym się mylił.

BTW: w redakcji mamy już Hard Reset, którego demo możecie pobrać z naszego serwera. Szykujcie się więc na kolejną, po Deus Ex: Human Revolution, recenzję z cyberpunkowym klimatem w roli głównej.