Gra o budowaniu torów za darmo! Sprawdź, jak odebrać

Już dzisiaj możemy odebrać kolejną darmową grę od Epic Games Store. Tym razem w ofercie znajduje się kooperacyjna produkcja o budowie torów.

Unrailed! (fot. Epic Games Store)

Tradycyjnie, jak w każdy czwartek dzisiaj od godziny 17:00 możemy odebrać darmową grę od Epic Games Store. Tym razem do swojej biblioteki dodamy tytuł Unraied. Oferta jest ważna do 11 sierpnia.

Unrailed!

Unrailed! to oryginalna gra w stylu roguelike, która jest nastawiona przede wszystkim na rozgrywkę kooperacyjną. Wcielamy się w członka załogi, która jest odpowiedzialna za bezpieczny przejazd pociągu przez różne lokacje. Co ciekawe, są one generowane proceduralnie. Pociąg jest w ciągłym ruchu, a my musimy zadbać o jego bezpieczeństwo i możliwość przejazdu. Do budowy potrzebne są nam surowce, takie jak drewno czy stal. Nic jednak nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Na przeszkodzie stanie nam ukształtowanie terenu, konieczność schładzania lokomotywy, ale także mieszkańcy poszczególnych regionów. Część z nich będzie do nas nastawiona przyjaźnie. Inni z kolei za wszelką cenę będą chcieli nam przeszkodzić. Gra odznacza się charakterystyczną oprawą graficzną, która bardzo mocno kojarzy się z Minecraftem.

Zobacz również:

  • Aż 8 gier za darmo od Epic Games Store? Czeka nas wielka promocja
  • Sprawdź najlepsze darmowe oraz przecenione aplikacje na smartfony z Androidem [16.06.2023]


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: