Gra online Wiedźmin: DuelMail na dniach

Już za kilka dni w sieci zadebiutuje nowa gra sieciowa - Wiedźmin: DuelMail. W tej chwili tytuł znajduje się w fazie zamkniętych beta-testów. Start ogólnodostępnej otwartej bety został zaplanowany na 7 kwietnia, premiera wersji finalnej - na 9 maja.

Wiedźmin: DuelMail jest całkowicie bezpłatną grą sieciową opartą o przeglądarkę. Cd Projekt zapewina, że tytuł wykorzystuje możliwości niespotykane wcześniej w podobnych produkcjach.

Gra online Wiedźmin: DuelMail na dniach

Zabawa DuelMail ma koncentrować się wokół pojedynków gracz vs gracz. Do wyboru będą trzy klasy postaci. Każde zwycięstwo ma przekładać się na punkty doświadczenia dla postaci oraz z czasem możliwość jej awansu. Wojownik prowadzony przez użytkownika zdobywa coraz więcej umiejętności oraz ekwipunku do walki. Grę charakteryzuje również obecność rozmaitych wydarzeń losowych.

Gra online Wiedźmin: DuelMail na dniach

Gra toczy się systemem asynchronicznym, polegającym na wysyłaniu wyzwań z zaprogramowaną wcześniej sekwencją walki innym przeciwnikom. Aby rozpocząć rozgrywkę, wystarczy komputer z podłączeniem do internetu, przeglądarka WWW oraz flash player.

Twórcami gry jest zespół one2tribe. W produkcji gry zastosowano wysokiej jakości rozwiązania wizualne (z motion-capture) oraz dźwiękowe. CD Projekt zapewnia także, że najlepsi gracze będą mogli liczyć na cenne nagrody.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Wiedźmina.