Gra online Wiedźmin: DuelMail na dniach

Już za kilka dni w sieci zadebiutuje nowa gra sieciowa - Wiedźmin: DuelMail. W tej chwili tytuł znajduje się w fazie zamkniętych beta-testów. Start ogólnodostępnej otwartej bety został zaplanowany na 7 kwietnia, premiera wersji finalnej - na 9 maja.

Wiedźmin: DuelMail jest całkowicie bezpłatną grą sieciową opartą o przeglądarkę. Cd Projekt zapewina, że tytuł wykorzystuje możliwości niespotykane wcześniej w podobnych produkcjach.

Zabawa DuelMail ma koncentrować się wokół pojedynków gracz vs gracz. Do wyboru będą trzy klasy postaci. Każde zwycięstwo ma przekładać się na punkty doświadczenia dla postaci oraz z czasem możliwość jej awansu. Wojownik prowadzony przez użytkownika zdobywa coraz więcej umiejętności oraz ekwipunku do walki. Grę charakteryzuje również obecność rozmaitych wydarzeń losowych.

Gra toczy się systemem asynchronicznym, polegającym na wysyłaniu wyzwań z zaprogramowaną wcześniej sekwencją walki innym przeciwnikom. Aby rozpocząć rozgrywkę, wystarczy komputer z podłączeniem do internetu, przeglądarka WWW oraz flash player.

Twórcami gry jest zespół one2tribe. W produkcji gry zastosowano wysokiej jakości rozwiązania wizualne (z motion-capture) oraz dźwiękowe. CD Projekt zapewnia także, że najlepsi gracze będą mogli liczyć na cenne nagrody.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Wiedźmina.


Zobacz również