Gra- prawie za darmo...

Drugi co do wielkości brytyjski dostawca usług internetowych, Supanet, udostępnił na swojej stronie nową stworzoną we współpracy z Codotech, turową grę taktyczną przeznaczoną do gry poprzez e-mail.

Laser Squad Nemesis, produkcja autorów znakomitej serii X-Com, przeznaczona jest przede wszystkim do rozgrywki dwuosobowej poprzez e-mail lub w trybie hotseat. W grze możemy objąć dowództwo nad jedną z trzech dostępnych armii: Laser Marines, Machina lub Spawn. Przed każdą rozgrywką. "konfigurujemy" indywidualnie składy armii w zależności od ukształtowania terenu i koncepcji taktycznej rozgrywki. Laser Squad Nemesis oferuje sporo interesujących scenariuszy i map obejmujących różnorodne typy pola walki.

Na stronie Supanet udostępniono pełną wersję gry wraz najnowszymi łatkami. nic nie kosztuje- w trybie gry pojedynczej oraz w trybie hotseat, będzie można bawić się do woli i bez opłat natomiast w trybie gry po przez e-mail darmowe będą pierwsze trzy rozgrywki. Jeżeli gracze będą chcieli kontynuować rozgrywki e-mailowe będą zmuszeni zapłacić półroczny abonament, w wysokości 25 USD.

Plik można pobrać z oficjalnej strony Supanet :

http://www.supanet.com/games6.1/lsn/download.html