Gracz z polski spróbuje pobić rekord Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową!

W trakcie Poznań Game Arena gracz z polski spróbuje pobić rekord Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową. Techland został Partnerem Strategicznym tego wydarzenia, które to zostało także objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Poznania.

135 godzin 15 minut i 10 sekund - tyle wynosi rekord, z którym zmierzy się polski gracz - Gordon. Jednak organizatorzy Kinguin World Record jak dotychczas trzymali w tajemnicy, w co będzie grał nasz przyszły (oby!) rekordzista. Dodajmy, że wymogi Guinnessa są takie, że może to być tylko i wyłącznie 1 tytuł! Osoba bijąca rekord nie może grać w różne gry. Nadszedł czas, by ujawnić, w jaką grę będzie bity rekord – a jest to… Sniper Elite III.

Gracz z polski spróbuje pobić rekord Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową!

Gordon przystąpi do maratonu, rozgrywając zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i przystępując do rozgrywek w trybie multiplayer. Bijąc rekord pomagamy potrzebującym! To bardzo ważny element całej imprezy. W trakcie bicia rekordu zbierane będą pieniądze na cele charytatywne na rzecz dwóch różnych fundacji: Child's Play oraz fundacji RAK OFF, która pomaga dzieciakom chorym na nowotwory.

Zobacz również:

  • Dying Light 2 - premiera, wymagania, nowości i zmiany [Aktualizacja 14.09.2021]

Gordon (Hubert Blejch), to gracz. Dodajmy gracz hardcore'owy. Zgłosił się na ochotnika do pobicia rekordu Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową. Gra praktycznie we wszystko od Flashowych gier w przeglądarkach poprzez strategie, a kończąc na FPS. Nie ukrywa swojego zamiłowania do gier inspirowanych fantastyką Sapkowskiego. Jego przygotowania do zmagań z rekordem Guinnessa można śledzić na kinguin.tv.