Gracze dla graczy!

Gore: Ultimate Soldier jest już w naszych sklepach.

Wczoraj za sprawą firmy Cenega do sklepów w całej Polsce trafiła pierwszoosobowa strzelanka Gore: Ultimate Soldier, przeznaczona przede wszystkim do gry w trybie wieloosobowym. Zespół 4D Rulers, debiutant na rynku gier komputerowych składający się z byłych „zawodowych” graczy w Quake’a pracował nad tym tytułem od 1997 roku.

Fabułę gry umiejscowiono w dalekiej przyszłości, w której światem rządzą wielkie korporacje. Jedna z kompanii o nazwie UMC tworzy bardzo zaawansowany symulator treningowy dla marines, który przekazuje bodźce z wirtualnego pola walki bezpośrednio do mózgu trenujących żołnierzy. Gore, bo taką nazwę nosi program treningowy okazuje się niezwykle niebezpieczną zabawką. Wszyscy marines, którzy brali udział w pierwszym treningu z wykorzystaniem symulatora oddali życie za korporacje, na skutek zawałów serca. Zadaniem graczy jest okiełznanie niesfornego software-u i przeżycie w wirtualnej rzeczywistości.

Do dyspozycji oddano szereg ciekawych map, wiele nowych typów broni: m.in. shotgun z polem siłowym, wyrzutnie granatów gazowych i wiele innych. W grze zastosowano ciekawy patent polegający na umożliwieniu graczom niszczenia „walających” się na mapach apteczek i broni. Dostępna jest również opcja

Gra w wersji angielskiej dostępna jest od wczoraj w sklepach w cenie 79,90 PLN.

Wymagania sprzętowe:

Wymagania:

Windows 9x/ME/2000/XP

Pentium II 350

64 MB RAM

CD-ROM 8x

Karta graficzna Zgodna z DirectX

DirectX 8.0