Grafiki prezentujące Moto X+1 to prezent pożegnalny od Evana Blassa

Evan Blass podzielił się wczoraj na swoim twitterowym profilu prezentem pożegnalnym dla wszystkich fanów. Jest to grafika prezentująca to, jak ma wyglądać najnowszy telefon Motoroli. Po raz kolejny EvLeaks nie zawodzi i dostarcza przedpremierowe zdjęcia niewydanego jeszcze telefonu. Niestety, to ostatni przeciek z tego źródła, a autor profilu publikacją wyglądu Moto X+1 zakończył działalność.

Profil w serwisie społecznościowym Twitter o nazwie EvLeaks zna chyba każda osoba interesująca się nowymi technologiami. Przez lata był on źródłem informacji o nowych produktach mobilnych, gdzie często z ogromnym wyprzedzeniem pojawiały się informacje o specyfikacji oraz nieoficjalne zdjęcia produktów.

Niestety, chory na stwardnienie rozsiane twórca tego profilu nie potrafił na nim zarobić odpowiednio dużo pieniędzy, które pozwoliłoby mu na opłacenie kosztownego leczenia. Evan Blass nie ma zamiaru wrócić do publikowania przecieków dotyczących urządzeń mobilnych i zgodnie z zapowiedzią zakończył publikowanie kolejnych przedpremierowych zdjęc i informacji dotyczących niezaprezentowanych jeszcze oficjalnie smartfonów i tabletów.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [15.10.2021]
  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [15.10.2021]
Grafiki prezentujące Moto X+1 to prezent pożegnalny od Evana Blassa

Ostatnim, pożegnalnym prezentem dla fanów profilu od Evana jest grafika przedstawiająca to, jak będzie wyglądał nowy telefon Motoroli w wersji z drewnianym i skórzanym wykończeniem. Tym samym wygląd Moto X+1 został zdradzony na dwa tygodnie przed premierą telefonu, która przewidziana jest na wrzesień. Nowy topowy smartfon ma debiutować w towarzystwie zegarka Moto 360.

źródło: @evleaks