Graj w World of Warcraft przy użyciu pada z Xboxa 360

Firma Blue Orb ogłosiła właśnie zamiar wypuszczenia na rynek programu umożliwiającego granie w World of Warcraft za pomocą kontrolera Xboxa 360. Trzeba przyznać, że pomysł jest tyle ciekawy, co ryzykowny...

Twórca SwitchBlade, bo tak ma się nazywać program, zastrzegł że WoW jest pierwszą grą do której dostosowano produkt. Programiści z Blue Orb już teraz jednak pracują nas innymi tytułami. Na razie jednak nikt nie chce zdradzić o jakie gry chodzi.

Graj w World of Warcraft przy użyciu pada z Xboxa 360

Firma zapewnia, że jej dzieło jest w pełni kompatybilne zarówno z Windowsem jak i samą grą. Dodatkowo fani World of Warcraft sami będą mogli przypisać określone funkcje do odpowiednich przycisków. Brzmi zachęcająco.

Zobacz również:

Zdaniem Aarona Levina, wice prezesa Blue Orb, granie za pomocą pada jest dużo wygodniejsze. Można zrelaksować się w wygodnej pozycji na kanapie a nie ślęczeć godzinami przy klawiaturze i myszce.

Program taki z pewnością ucieszy konsolowców, którzy chcieliby pograć w niektóre tytuły ukazujące się jedynie na PC. Czy w równym stopniu zadowoli tych, którzy przyzwyczaili się do klasycznego sterowania? W końcu pady Xboxa 360 nie posiadają zbyt wielu przycisków...


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: