Gran Turismo 7 i Porsche łączą siły na nowym zwiastunie gry na PS4 i PS5

Właśnie zadebiutował nowy zwiastun Gran Turismo 7. W najnowszej odsłonie serii gier wyścigowych pojawią się samochody marki Porsche. Jeśli jesteście ciekawi, jak będą prezentować się one w grze, to koniecznie obejrzyjcie nowy gameplay.

Grant Turismo 7 Porsche

fot. Sony

Gran Turismo 7 to przez wielu graczy jedna z najważniejszych produkcji przyszłego roku. Marka ta słynie z wysokiej jakości oprawy graficznej, realistycznego modelu jazdy i dbałości o detale. Wiemy już, że najnowsza odsłona cyklu zaoferuje nam wiele klasycznych marek samochodów. W tym gronie nie zabraknie aut niemieckiego producenta - legendarnego Porsche. Chcąc uczcić wyjątkową współpracę pomiędzy studiem Polyphony Digital, a Porsche opublikowano dzisiaj nowy zwiastun produkcji, który skupia się wyłącznie na wyścigowych samochodach Porsche.

W Gran Turismo 7 zasiądziemy m.in. za kierownicą, modelu Porsche 917 Living Legend, czyli samochodu koncepcyjnego, który nigdy nie trafił do produkcji. Będzie to zatem pierwsza okazja (choć tylko wirtualna), aby przejechać się tym niezwykłym pojazdem.

Zobacz również:

  • Gran Turismo 7 - chcesz zaktualizować z PS4 do PS5? Będziesz musiał zapłacić
  • Gran Turismo 7 z datą premiery i nowym gameplay'em

Premiera Gran Turismo 7 odbędzie się już 22 marca 2022 roku na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Zobacz również: God of War Ragnarok z premierą już na początku 2022 roku?