Gran Turismo - migawki prosto z toru

Modele Epson Stylus Photo R800 i Epson PictureMate jako pierwsze drukarki fotograficzne na świecie obsługują nową, specjalną funkcję czwartego wydania klasycznej gry 'Gran Turismo' na konsolę Sony PlayStation 2. Funkcja ta pozwala wykonać graczom realistyczne zdjęcie swojego samochodu w trakcie wyścigu na jednym spośród 50 dostępnych w grze torów.

Gran Turismo Epson

Gran Turismo Epson

Dzięki nowej funkcji miłośnicy samochodów i gier mogą podróżować swoim wirtualnym samochodem dookoła całego świata, robiąc zdjęcia na tle realistycznie odwzorowanych, rzeczywistych obiektów. Ponieważ otoczenie w grze to, w gruncie rzeczy, fotosymulacje, jakość zdjęć jest bardzo dobra.

Ponadto wirtualny fotograf ma do dyspozycji różne obiektywy, filmy i filtry. Można regulować głębię ostrości, a także dodawać efekty nieostrości poruszających się przedmiotów, co pozwala uzyskać równie dobrą jakość wydruku wykonanych zdjęć na drukarkach Epson Stylus Photo R800 i Epson PictureMate. Wysokiej rozdzielczości zdjęcia są bardzo efektowne i charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Epson PictureMate to pierwsza na świecie drukarka, która może zostać podłączona do konsoli PlayStation 2.

Gran Turismo Epson

Gran Turismo Epson

Epson PictureMate wykorzystuje 6 tuszy do odwzorowania pełnej realistyki wirtualnej rzeczywistości jak i drukowania zdjęć. Dzięki zastosowaniu tuszy pigmentowych UltraChrome, PictureMate drukuje zdjęcia, które są odporne na działanie światła (blaknięcie) oraz wody. Wydrukowane na tej drukarce prace można moczyć w wodzie lub wystawiać na działanie szkodliwych promieni słonecznych. Odporność na blaknięcie wydruków z Epson PictureMate to aż 100 lat.


Zobacz również