Granblue Fantasy Versus - gra otrzyma kampanię fabularną i nowy tryb rozgrywki

Granblue Fantasy Versus - bijatyka przygotowywana przez studio Arc System Works, otrzyma kampanię fabularną oraz nowy tryb rozgrywki inspirowany grami RPG.

Arc System Works to weterani branży i gatunku bijatyk, studio ma na swoim konice mnóstwo gier związanych z różnymi seriami jak np.: Dragon Ball, Guilty Gear, BlazBlue czy Persona. Obecnie zespół pracuje nad grą z uniwersum Granblue Fantasy, pierwotnie stworzonego przez studio Cygames na potrzeby gry mobilnej.

Granblue Fantasy Versus to klasyczna bijatyka nastawiona na starcia pvp. Wydawcy gry - firmy Cygames oraz Xseed Games, zdradzili, że gra zostanie rozbudowana o kampanię fabularną oraz zupełnie nowy tryb rozgrywki w stylu gier action RPG. Gracze będą mogli liczyć na rozbudowaną historię, dodatkowe przerywniki filmowe oraz starcia z potężnymi bossami. Dla osób preferujących tryb gracz vs gracz przygotowano również tryb treningu, w którym będzie można spokojnie uczyć się mechanik i ataków specjalnych dostępnych postaci.

Zobacz również:

  • Oszukiwałeś w Warzone? Nie zagrasz w Call of Duty Vanguard

Warto też dodać, że Granblue Fantasy Versus to nie jedyna gra jaka powstaje obecnie na bazie uniwersum stworzonego przez Cygames. W produkcji jest również gra z gatunku RPG - Granblue Fantasy Project Re:Link, nad którym pracuje doświadczone studio Platinium Games (Bayonetta, Nier: Automata, Vanquish).

Granblue Fantasy Versus powinno zadebiutować na początku 2020 roku. Produkcja studia Arc System Works zmierza na wyłączność PlayStation 4.

źródło: wccftech.com