Grand Ages: Rome już do pobrania

Zapewne każdy miłośnik gier strategicznych dobrze pamięta taką pozycję jak Imperium Romanum. Jako zarządca rzymskiej prowincji należało dbać o rozkwit swojego terytorium i nieraz stoczyć o to krwawą bitwę. Dzisiaj przedstawiamy drugą część tej legendarnej produkcji - Grand Ages: Rome. Grę można pobrać na naszej stronie internetowej.

Wersja demonstracyjna Grand Ages: Rome to doskonała strategia historyczna. W pierwszej części zatytułowanej Imperium Romanum, gracz wcielał się w rolę zarządcy prowincji rzymskiej. Tym razem odrywamy rolę urzędnika, który dopiero co rozpoczyna swoją karierę polityczną. Kierując odpowiednio naszym bohaterem zyskujemy coraz większe poparcie i przy okazji przyczyniamy się do rozwoju naszej prowincji. Oczywiście głównym naszym celem jest zdobycie władzy nad starożytnym Rzymem, choć nie jest to wcale takie proste. W drodze na szczyt czeka nas kilka wojen, klęsk żywiołowych, a przy złej koordynacji miastem nawet bunt społeczności.

Wersja demonstracyjna Grand Ages: Rome, która jest do pobrania z naszych serwerów, udostępnia samouczki oraz dwie pełne misje. W pierwszej należy od podstaw wybudować swoje własne miasto pamiętając o wszystkich szczegółach. Druga natomiast wymaga zdolności dobrego stratega i sztuki prowadzenia wojny.