Grand Theft Auto: Chinatown Wars już w sklepach!

Cenega Poland, oficjalny dystrybutor firmy Take-Two Interactive Software Europe w Polsce, poinformowała, że gra Grand Theft Auto: Chinatown Wars jest już dostępna na polskim rynku.

Cenega Poland poinformowała, że Grand Theft Auto: Chinatown Wars jest już dostępne w sklepach. Gra ta została stworzona przez studio Rockstar Leeds w połączeniu z twórcą całej serii - Rockstar North. Grand Theft Auto: Chinatown Wars jest dostępne wyłącznie na konsolę Nintendo DS.

Swojej radości z faktu wydania dzieła nie krył Sam Hauser, założyciel RockStar Games.

"Nasze zespoły postanowiły stworzyć jedyne w swoim rodzaju, przepełnione akcją doznanie dostępne tylko na DS. Rockstar Leeds stworzyło grę jeszcze bardziej innowacyjną w porównaniu do tego co prezentowały wszystkie poprzednie gry z serii. Jesteśmy dumni, że możemy się podzielić tym z fanami."

Producent gry zapewnia, że Grand Theft Auto: Chinatown Wars jest całkowicie oryginalnym podejściem do postrzeganej krytycznym okiem serii Grand Theft Auto i prezentuje kompletnie nowy poziom interaktywności świata Liberty City. Gracze wcielą się w postać Huang Lee członka Chińskiej Triady, które musi przedzierać się przez niebezpieczne ulice miasta, aby odkryć prawdę o epickiej opowieści pełnej zbrodni i kłamstw.