Grand Theft Auto IV na PC?!

Grand Theft Auto IV pod koniec kwietnia trafiło jedynie na dwie platformy: Xbox 360 oraz PlayStation 3. Gra szybko została wielkim przebojem. Niemal natychmiast również pojawiły się plotki o planach wydania tytułu na platformę PC. Jak się okazuje, w stwierdzeniu tym może być mnóstwo prawdy.

Ogromne zamieszanie na rynku gier komputerowych wzbudziła okładka najnowszego numeru magazynu "PC Gamer Malaysia". Główne miejsce zajmuje na niej bowiem gra Grand Theft Auto IV z dosyć jednoznacznym podpisem - PC.

Oczywiście nie trudno się domyślić, że póki co informacja jest mocno nieoficjalna. Nie wiadomo bowiem na jakich przesłankach opierała swoje wnioski redakcja magazynu. Niemniej jednak, źródło wydaje się być dosyć pewne.

Czy jednak Grand Theft Auto IV ukaże się również na PC? O tym przekonamy się zapewne już w najbliższych dniach. Póki co pozostaje czekać na dalszy rozwój wypadków.

Zainteresowanych zapraszamy do posta na którym ukazało się zdjęcie z okładką najnowszego wydania magazynu PC Gamer Malaysia.