Grand Theft Auto IV na PC już 3 grudnia

Cenega ogłosiła, że już w przyszłym tygodniu na półki sklepowe w całym kraju trafi Grand Theft Auto IV w wersji na PC. Premiera tytułu na blaszaki odbędzie się dokładnie 3 grudnia. Nareszcie!

Grand Theft Auto IV na PC trafi do polskich sklepów już 3 grudnia bieżącego roku, czyli równocześnie z premierą światową.

Gra dostępna będzie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej oraz licznymi dodatkami: polskim egzemplarzem "Głosu Liberty City" (przewodnik po miastach), dokładnym planem miasta Liberty City wraz ze szczegółowymi, polskimi opisami każdej z dzielnic, polskim poradnikiem gracza opisującym nowe funkcje, niedostępne wcześniej w wersji konsolowej oraz kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE.

Grand Theft Auto IV już przed premierą wersji konsolowej stało się grą kultową. Wyczekiwana od kwietnia tego roku wersja PC jest kolejnym krokiem naprzód w kategorii możliwości graficznych oraz samej rozgrywki. Posiadacze komputerów PC mogą wreszcie odkryć cała prawdę o życiu w Liberty City.

GTA IV na konsole zostało uznane za największe wydarzenie w branży rozrywki elektronicznej, ustanawiając w tej kategorii oficjalny Rekord Guinnessa. Grand Theft Auto to według wielu rankingów jedna z najlepszych gier 2008 roku.

Dowód? Zobacz: Recenzja: Witamy w raju! GTA IV jest najlepszą częścią serii!