Grand Theft Auto: San Andreas dla iOS już jest! Android i WP poczekają...

Grand Theft Auto: San Andreas to popularna gra, która została właśnie udostępniona dla użytkowników mobilnych urządzeń Apple.

Pod koniec listopada firma Rockstar zapowiedziała dla wielbicieli gier z serii Grand Theft Auto niespodziankę w postaci wydania na urządzenia mobilne jednego z najlepiej sprzedających się tytułów na konsolę PlayStation 2 - Grand Theft Auto: San Andreas. Gra wydana miała być w wersjach pozwalających na zabawę w środowiskach Android, Windows Phone i iOS.

Dla iOS już jest

Dzisiaj mamy już potwierdzenie, że Rockstar nie rzucał słów na wiatr i dotrzymał słowa. Właściciele gadżetów z iOS mogą już bowiem pobrać Grand Theft Auto: San Andreas z iTunes. Gra kosztuje 7 USD, "waży" 1,63 GB i wymaga iOS w wersji przynajmniej 4.3.

Zobacz również:

  • Wygraj Oficjalne Przewodniki i kalendarz FORTNITE [KONKURS]
  • Najlepsze promocje na iPhone - zobacz atrakcyjne oferty [Aktualizacja 27.11.2021]

Kompatybilne urządzenia: Phone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPod Touch 5. generacji, iPad 2, iPad 3. i 4. generacji, iPad Air, iPad Mini i iPad Mini z ekranem Retina.

Co z Androidem i Windows Phone?

Użytkownicy pozostałych platform nie powinni się martwić. Gra Grand Theft Auto: San Andreas zostanie im udostępniona w przyszłym tygodniu.