Grand Theft Auto: San Andreas dla iOS naprawiony. Windows Phone wciąż czeka na swoją wersję...

W iTines pojawiła się wersja 1.01 gry Grand Theft Auto: San Andreas, która usuwa problem zawieszania się w przypadku niektórych użytkowników "jabłkowych" gadżetów.

Firma Rockstar z końcem listopada oznajmiła wielbicielom gier z serii Grand Theft Auto, że szykuje dla nich niespodziankę polegającą na wydaniu popularnej gry Grand Theft Auto: San Andreas w wersji na mobilne systemy iOS, Android i Windows Phone. W połowie grudnia dotrzymała częściowo słowa, ponieważ gra pojawiła się w sklepie iTunes, natomiast tydzień później zagościła również w Google Play.

Co z użytkownikami platformy Windows Phone?

Oni niestety jeszcze muszą uzbroić się w cierpliwość...To z pewnością mocno denerwująca dla nich sytuacja, ponieważ nawet na stronie Nokii 21 grudnia pojawił się news zatytułowany "Grand Theft Auto: San Andreas trafi do sklepu Windows Phone jutro!". Rockstar w zamieszczonej właśnie na swojej stronie informacji o konkursie pozwalającym wygrać jeden z dziesięciu zestawów z gadżetami związanymi z grą zapowiedział jedynie, że wersja dla Windows Phone zostanie udostępniona "wkrótce"...

Zobacz również:

  • HBO GO - 8 porad, które każdy powinien znać
  • Zobacz, jak wyglądają najbardziej bezpieczne etui dla iPhone

Wracamy do iOS

Wracając do użytkowników systemu iOS, warto przypomnieć, że część z nich miała problemy techniczne z nowym tytułem. Jeżeli jesteś jednym z nich, mamy dla Ciebie ważną informację: w iTunes pojawiła się jego wersja 1.01 Grand Theft Auto: San Andreas, która wedle zapewnień firmy Rockstar zapewnia aktualizację kontrolerów mapowania i pozbawiona została różnych błędów, w tym tych, które odpowiedzialne były za zawieszanie.

Więcej informacji: iTunes