Grand Theft Auto: San Andreas już w Google Play. Niestety nie działa...

Gra Grand Theft Auto: San Andreas pojawiła się już w sklepie Google Play. Na razie jednak jej nie pobierajcie, ponieważ...nie działa!

Pod koniec listopada Rockstar poinformował, że szykuje "pod choinkę" niespodziankę dla wielbicieli gier z serii Grand Theft Auto. Miał na myśli mobilną wersję ogromnie popularnej wśród użytkowników konsoli PlayStation 2 gry Grand Theft Auto: San Andreas.

Najpierw dla iOS, teraz na Androida

Po kilkunastu dniach okazało się, że Rockstar dotrzymał słowa, z tym jednak zastrzeżeniem, że udostępnił grę San Andreas jedynie dla użytkowników mobilnego sprzętu Apple. Zapowiedział jednak jednocześnie, że tydzień później trafi ona także do sklepu Google Play. Dzisiaj z (prawie) przyjemnością mogę Was poinformować, że tak też się stało.

Zobacz również:

  • Odbierz darmowe gry od twórców Dying Light

Poważna wpadka

Dlaczego "prawie"? Dlatego, że niestety z grą jest pewien poważny problem. Obecnie bowiem...nie działa, o czym możecie przekonać się patrząc na poniższe oceny:

Grand Theft Auto: San Andreas już w Google Play. Niestety nie działa...

Grand Theft Auto: San Andreas - opinie

Zanim więc ją pobierzecie poczekajcie, aż Rockstar dostarczy odpowiednie poprawki.

Wymagania i cena

Grand Theft Auto: San Andreas kosztuje 26 złotych i wymaga urządzenia pracującego pod kontrolą Androida w wersji co najmniej 3.0