Grand Theft Auto: San Andreas może pojawić się w wersji na Xbox 360

Wkrótce firma Rockstar będzie świętowała 10-lecie powstania gry Grand Theft Auto: San Andreas. Właśnie pojawiły się sygnały sugerujące, że w związku z tym być może szykuje dla wielbicieli serii miłą niespodziankę.

Dokładnie 26 października 2004 roku wydana została gra Grand Theft Auto: San Andreas, która stała się jednym z najlepiej sprzedających się tytułów na konsolę PlayStation 2 i która kilka miesięcy temu doczekała się wersji przeznaczonej na smartfony i tablety. Za kilka będzie więc świętowała 10 urodziny.

Właśnie pojawiły się interesujące spekulacje sugerujące, że firma Rockstar być może zamierza upamiętnić tę okrągłą rocznicę szykując dla graczy niespodziankę w postaci wydania Grand Theft Auto: San Andreas w wersji na konsolę Xbox 360. Wskazywać na to mogą następujące fakty:

- na stronie xboxachievements.com pojawiła się lista osiągnięć Grand Theft Auto: San Andreas

- gra została usunięta ze sklepów online Sony i Microsoftu

Biorąc to pod uwagę można też więc założyć, że jeżeli gra Grand Theft Auto: San Andreas faktycznie pojawi się w wersji na Xbox One, towarzyszyła jej będzie również wersja na PlayStation 3.

Na koniec warto przypomnieć, że obecnie firma Rockstar, która nie komentuje powyższych spekulacji, szykuje się do premiery GTA V na konsole PlayStation 4/Xbox One (listopad) i komputery PC (styczeń 2015 roku).