Grand Theft Auto: San Andreas wkrótce na Androida, iOS i Windows Phone

Popularna gra Grand Theft Auto: San Andreas zostanie wydana w wersji mobilnej już w przyszłym miesiącu - informuje firma Rockstar.

Fani gier z serii Grand Theft Auto zagrywają się obecnie w GTA 5. Firma Rockstar przygotowała dla nich jednak miłą niespodziankę, dzięki której będą mogli praktycznie w każdym miejscu zagłębić się w wirtualny świat gangsterskich porachunków. Zapowiedziała bowiem, że jeden z najlepiej sprzedających się tytułów na konsolę PlayStation 2 - Grand Theft Auto: San Andreas - zostanie wydany w wersji na urządzenia mobilne.

Gra zoptymalizowana do pracy na urządzeniach wyposażonych w ekrany dotykowe wesprze także zewnętrzne kontrolery gier, takie jak wydany niedawno Logitech PowerShell. Ma mieć całkowicie zremasterowaną oprawę graficzną oferującą m.in. szczegółowe cienie i wzbogaconą paletę kolorów. Ponadto możemy liczyć na lepiej prezentujące się postacie oraz samochody.

Zobacz również:

Dla kogo?

Gra Grand Theft Auto: San Andreas w wersji mobilnej przeznaczona będzie dla osób posiadających wybrany mobilny sprzęt pracujący pod kontrolą systemu iOS, Android i Windows Phone. Ponadto będą z niej mogli skorzystać właściciele tabletów Amazon Kindle.

Kiedy premiera?

Firma Rockstar deklaruje, że w przyszłym miesiącu.