Grand Theft Auto: iFruit na Androida nareszcie dostępne

Już półtora miesiąca temu posiadacze urządzeń z iOS mogli pobrać ze sklepu App Store aplikację Grand Theft Auto: iFruit. Jest ona uzupełnieniem hitu studia Rockstar, czyli gry GTA 5. Od wczoraj dostępna jest ona także na platformę Android, z czego ucieszą się wszyscy fani gry korzystający ze smartfonów pracujących pod kontrolą systemu opracowanego przez Google.

Studio Rockstar przygotowało dla osób grających w najnowsze GTA 5 przygotowali specjalną aplikację o nazwie Grand Theft Auto: iFruit. Przeznaczona jest dla graczy, którzy przebywając z dala od konsoli nie chcą rozstawać się z wirtualnym miastem Los Santos. Za pomocą aplikacji na smartfony można uczestniczyć w szeregu aktywności.

Program to zwykły zabijacz czasu, który pozwala na projektowanie własnego samochodu i wyprowadzanie na spacer cyfrowego psa, ale fanom GTA 5 z pewnością przypadnie do gustu. Stworzony w programie mobilnym samochód można wysłać bezpośrednio do gry, gdzie będzie czekał na bohatera w garażu. Opiekowanie się czteronogiem Franklina też będzie miało swoje odbicie w grze.

Grand Theft Auto: iFruit na Androida nareszcie dostępne

GTA 5 iFruit

Grand Theft Auto: iFruit na tablety i smartfony z Androidem dostępne jest od wczoraj w sklepie Google Play, a od półtora miesiąca można pobierać aplikację na urządzenia z systemem Apple iOS ze sklepu App Store. Co ciekawe, wersja na Androida zajmuje znacznie mniej miejsca w pamięci urządzenia - 241 MB, gdzie na iPhonie i iPadzie jest to 440 MB. Warto zapoznać się też z opisem aplikacji, w którym twórcy popisują się swoim dość specyficznym poczuciem humoru twórców GTA 5.