GrandHigh – nowe kolumny w ofercie

GrandHigh Audio Technology, firma która zaistniała w Polsce zaledwie kilka miesięcy temu, postanowiła poszerzyć swoją ofertę o dwa zestawy głośnikowe ze średniej półki cenowej.

GrandHigh – nowe kolumny w ofercie

kolumny GH TS 5000

Pierwszy z nich to model TS 5000. Zestawy są podłogowe, trójdrożne, a ich obudowa wykonana jest z MDF-u. Za przetwarzanie najniższych częstotliwości odpowiedzialne są dwa 20-centymetrowe polipropylenowe głośniki niskotonowe. Podobnej konstrukcji, ale o mniejszej średnicy (16 cm) jest głośnik średniotonowy. Natomiast za przetwarzanie najwyższych częstotliwości, odpowiedzialna jest miękka kopułka o średnicy 2,5 cm. Kolumny wyposażone są w solidne gniazda głośnikowe i gustowne nóżki. Na wyposażeniu odnajdziemy także płyty izolacyjne, których zadaniem jest zminimalizowanie przekazywania drgań z obudowy na podłogę.

GrandHigh – nowe kolumny w ofercie

kolumny GH TS 3000

Drugim nowym produktem GrandHigh Audio, jest zestaw TS 3000. Jest to konstrukcja czterodrożna, podłogowa z obudową wykonaną również z płyt MDF. Na wąskiej ściance przedniej najbardziej charakterystycznym elementem jest grupy płat aluminium, który służy jako tło dla dwóch aluminiowych membran głośników średnio i wysokotonowego. Ponad tą dwójką widnieje również aluminiowa, anodyzowana na kolor szampański, membrana głośnika niskośredniotonowego. Całość podpiera, w zakresie niskotonowym, 25-centymetrowy głośnik z polipropylenową membraną, umieszczony na ściance bocznej.

Ceny pary zestawów głośnikowych wynoszą odpowiednio: 3798 i 2998 zł.

Dystrybutor:

http://www.eic.pl