Gratka dla fanów gier. Origin Access do 31 października za darmo. Warto przetestować

Electronic Arts oferuje bezpłatny dostęp do usługi Origin Access do 31 października. W tym czasie użytkownicy zyskują dostęp do katalogu, na który obecnie składa się aż 150 tytułów. Jeśli po tym czasie zdecydujemy się nadal korzystać z usługi, subskrypcja pakietu Basic będzie nas kosztować 14,99 zł miesięcznie.

Origin Access

Usługa Origin Access, czyli dostęp do gier w modelu abonamentowym, wystartowała w Polsce pod koniec lipca. W jej zasobach znajduje się obecnie około 150 tytułów wydawanych przez Electronic Arts. Może w nie grać praktycznie bez żadnych ograniczeń, dopóki regularnie będziemy opłacać miesięczne abonament. Właśnie nadarza się doskonała okazja, aby sprawdzić serwis. Do 31 października trwa bowiem darmowy okres próbny.

W katalogu Origin Access znajdziemy między innymi takie hitowe produkcje, jak Battlefield 1, Fe, Titanfall 2, Mass Effect Andromeda, Star Wars: Battlefront, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, Mad Max, Dragon Age: Inkwizycja. W ramach usługi możemy skorzystać z dwóch rodzajów abonamentu - Basic oraz Premier. Pierwszy z nich kosztuje 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł za rok. Za drugi trzeba zapłacić 59,90 zł za miesiąc lub 419,90 zł za 12 miesięcy.

Przewagą abonamentu Premier jest dostęp do katalogu najnowszych produkcji. Abonenci Basic mogą sprawdzić gry na 5 dni przed premierą, ale w mocno ograniczonym zakresie (rozgrywka może trwać maksymalnie 10 godzin). Tego ograniczenia nie mają abonenci wyższego pakietu. Nowe gry od EA są dla nich dostępne na 5 dni przed oficjalną premierą i mogą w nie grać ile chcą.

Wygląda na to, że decydując się na darmowy okres próbny będziemy mogli sprawdzić takie gry jak Star Wars: Battlefront 2, FIFA 19, Unravel Two, czy A Way Out.