Gratka dla webmasterów - amatorów

NetObjects Fusion Essentials to młodszy brat znanej aplikacji do tworzenia stron internetowych, NetObjects Fusion. Jest to darmowe narzędzie webmasterskie przeznaczone głównie dla amatorów. Oferuje takie funkcje jak kreator formularzy, możliwość publikowania strony w Internecie przez protokół FTP, możliwość dodawania obiektów Flash i QuickTime, opcja tworzenia efektów rollover oraz galerii obrazów.

Od udostępnienia aplikacji przez firmę Website Pros upłynął już jakiś czas - miało to bowiem miejsce pod koniec 2007 roku. NetObjects Fusion Essentials stanowi jednak na tyle przyjemną niespodziankę dla webmasterów nieprofesjonalnych, że postanowiliśmy opisać go szerzej na naszych łamach. Aplikacja zawiera podstawowy zestaw narzędzi z "dużej" wersji programu, jednak wystarczająco solidny, aby zaspokoić potrzeby przeciętnego użytkownika.

Gratka dla webmasterów - amatorów

NetObjects Fusion Essentials

Program funkcjonuje w wersji dla systemu Windows od 95 do XP. Jego minimalne wymagania teoretycznie nie są zbyt wygórowane - 100 MB miejsca na dysku, komputer z procesorem 133 MHz i 64 MB pamięci RAM.

Zapraszamy do lektury testu aplikacji w sekcji Digit Tylko Online