Grayhawk gotowy!

Firma CD Projekt poinformowała, że zakończono prace nad polską edycją Grayhawk: Temple of Elemental Evil i gra trafiła już do tłoczni.

Fabuła gry przeniesie nas do krainy Flanaess, opanowanej przez mroczny kult, wyznający zło w jego najczystszej postaci. Przygoda rozpoczyna się w momencie, gdy drużyna gracza przybywa do wioski Hommlet, w pobliżu której znajduje się świątynia wyznawców zła. To, jak zacznie się gra i w jakim kierunku się potoczą dalsze wydarzenia, będzie uzależnione od tego czy nasza drużyna ma charter zły, dobry, neutralny, chaotyczny itp. Greyhawk: Świątynia Pierwotnego Zła oferuje ponad 40 godzin rozgrywki, podczas której staniemy oko w oko z ponad setką różnych krwiożerczych potworów.

Greyhawk: Świątynia Pierwotnego Zła zostanie wydana w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej. W rodzimej edycji usłyszymy głosy takich aktorów, jak Piotr Fronczewski, Adam Ferency i Paweł Wawrzecki. Bardzo ważne jest to, że polskie wydanie zawiera wszystkie poprawki i jest pozbawione błędów premierowej wersji angielskiej. Ponadto uzupełnione zostało o elementy usunięte niezgodnie z intencją twórców przez zagranicznego wydawcę (usunięte ze względu na chęć zaklasyfikowania gry do kategorii wiekowej 'bez ograniczeń'). Ponadto w polskim wydaniu gry znajdziecie również książkę nawiązującą do fabuły gry, mapę ze światem gry, kartę pomocy podręcznej oraz dysk dodatkowy, na którym znajdziecie obszerny poradnik do gry i inne ciekawe dodatki.

Premiera Greyhawk: Świątynia Pierwotnego Zła odbędzie się 19 lutego. Gra będzie kosztować 129,90 zł.


Zobacz również