Greater Than Sudoku - gra na piątek

Dzisiejsza gra dnia to lekka przeróbka klasycznego Sudoku. Jest to propozycja nie tylko dla fanów tej japońskiej łamigłówki. Ze względu na pewne ułatwienie w trakcie rozgrywki, gra nadaje się świetnie dla osób początkujących.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Ball Separation

Lil Zombie

Ball in a Labirinth

Zobacz wszystkie gry dnia!

Greater Than Sudoku 1.1.0 to swego rodzaju wariacja na temat klasycznej wersji tej gry. Sudoku posiada bardzo proste zasady. Rozwiązywanie polega na wpisywaniu w wydzielone pola kwadratu liczb od 1 do 9 w taki sposób, by żadna z nich się nie powtarzała w danym rzędzie, kolumnie czy kwadracie 3x3. Oznacza to, że do każdego pola pasuje tylko jedna cyfra.

Greater Than Sudoku 1.1.0 posiada ciekawe ułatwienie. Między polami do których wpisujemy cyfry znajdują się znaki większości i mniejszości, których należy przestrzegać. Dzięki temu łamigłówka jest dużo łatwiejsza do rozwiązania. Istnieje również opcja podpowiedzi, ale każde jej użycie dolicza nam karne sekundy.

Greater Than Sudoku 1.1.0 umożliwia nam regulację głośności dźwięków oraz muzyki. Aplikacja może również działać w trybie pełnoekranowym. Po ukończonej planszy istnieje możliwość opublikowania wyniku w Internecie. Ilość punktów zależy od czasu w jakim wykonamy zadanie.

Zapraszamy do pobrania Greater Than Sudoku