Greek Antique - gra na piątek

Greek Antique ma wiele zalet: dobre żarty, ciekawą i miłą dla oka grafikę, wiele elementów zaczerpniętych z mitologii greckiej czy wciągającą rozgrywkę. Dzisiejsza gra dnia umożliwia Wam pokierowanie losami samego syna Zeusa, który strącony do Hadesu, poszukuje ratunku i wyjścia z tej trudnej sytuacji.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Stone Age

Castlevania Solace Moon

Pegasus

Zobacz wszystkie gry dnia!

Greek Antique to bezpłatna platformówka, w której gracze biorą udział w tworzeniu historii starożytnej Grecji. Całość przedstawiona jest oczywiście w krzywym zwierciadle - Zeus, przy naszej drobnej pomocy, płodzi potomka, który następnie ucieka z Hadesu do wolnego świata... Podczas rozgrywki nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru oraz dużej ilości wymagających przeszkód (przepaście, przeciwnicy, którzy niezwykle szybko pozbawią nas życia).

Greek Antique stworzone zostało z wykorzystanie miłej dla oka, komiksowej grafiki. Postacie wyrysowane są z dużą dokładnością i precyzją. Na uwagę zasługuje także stosunkowo proste sterowanie - wystarczą jedynie strzałki oraz spacja. Warto także zaznaczyć, że Greek Antique nie musi być instalowane na dysku twardym i nie zajmuje dużej ilości miejsca na dysku.

Zapraszamy do pobrania Greek Antique