Greyhawk po polsku

CD Projekt zdradził garść szczegółów na temat polskiej wersji zapowiadanej na początek przyszłego roku gry Greyhawk: The Temple of Elemental Evil.

Jak twierdzi wydawca, spodziewana na początku roku gra zapoczątkuje renesans komputerowych gier fabularnych. Fabuła gry przeniesie nas do krainy Flanaess, opanowanej przez mroczny kult, wyznający zło w jego najczystszej postaci. Przygoda rozpoczyna się w momencie, gdy drużyna gracza przybywa do wioski Hommlet, w pobliżu której znajduje się świątynia wyznawców zła. To, jak zacznie się gra i w jakim kierunku się potoczą dalsze wydarzenia, będzie uzależnione od tego czy nasza drużyna ma charter zły, dobry, neutralny, chaotyczny itp.

W Polsce gra ukaże się już w styczniu 2004 pod tytułem Greyhawk: Świątynia Pierwotnego Zła i zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej. Gra będzie kosztować 129,90 zł i, jak zapowiada CD Projekt, będzie to wyjątkowa edycja, zawierająca wiele dodatków. Na razie jednak nie wiemy, co dokładnie w pudełku znajdziemy. Więcej szczegółów już wkrótce.


Zobacz również