Grimind - dziś premiera!

18 XII 2012 - to data premiery pełnej wersji świetnej, polskiej gry indie - Grimind. W związku z tym świeże wideo oraz kilka słów na temat tego tytułu.

<div class="itmPrt" id="divIP0">Po ponad 3,5 roku tworzenia, nadszedł czas premiery na PC gry o nazwie "Grimind". Jest to platformówka 2d w klimacie horroru, inspirowana grą Amnesia: The Dark Descent. Czyli - w grze będziemy musieli rozwiązywać zagadki logiczne oraz wykazywać się zręcznością aby przechodzić etapy. Wszystko to opatrzone jest nutką grozy oraz narracją głównego bohatera i jego umysłu (oczywiście jest też polska wersja językowa). Żeby poznać nieco lepiej klimat gry, najlepiej obejrzeć najnowszy trailer (dzisiejszy jeszcze ciepły).

Na oficjalnej stronie jest możliwość kupienia gry Grimind. Jest tam także darmowe demo zawierające 2 pierwsze poziomy.Oficjalna strona: www.grimind.com. Ponadto Grimind znajduje się na Steam Greenlight gdzie społeczność może na nią głosować.

Kluczowe atrybuty Grimind:- dynamiczna rozgrywka połączona z elementami horroru.- bazowana na fizyce - daje możliwość na robienie cokolwiek chcesz. Każdy ruchomy obiekt może być ciągnięty, noszony lub rzucany, co daje niesamowitą swobodę działania- narracja - podczas rozgrywki główny bohater mówi co czuje, czy jest przestraszony albo co myśli o danej sytuacji- wyzwanie - Grimind nie jest łatwą grą, wiec możesz zapomnieć o trzymaniu jednego przycisku i przechodzeniu leveli. Oprócz wyzwań zręcznościowych, jest jeszcze duża liczba zagadek do rozwiązania. Twój umysł będzie przetestowany i nie pozwoli Ci być znużonym!


Zobacz również