Grimind - możesz znaleźć się w tej grze!

Grimind to gra warta uwagi i to nie tylko dlatego, ze robi ją jedna osoba - Paweł Mogiła - ale też z uwagi na fakt, że można się w niej znaleźć. Jak to możliwe?

Po szerszy opis tej pozycji i jej wersję demo zapraszam tutaj. Jako że jest ona jeszcze na etapie produkcji, warto wspomnieć o specjalnych bonusach, które autor przygotował dla nabywców pre-orderu. Za nabycie gry w cenie 10 USD otrzyma się dostęp do jej wersji beta oraz klucz aktywacyjny na Steam. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się zapłacić 30 USD,  fakt ten zostanie uwieczniony na specjalnej liście, a wpłacający będzie mógł zobaczyć linka do swojego Twittera czy bloga na stronie gry.

A tutaj mój gameplay z wersji demonstracyjnej:

To jednak nie koniec atrakcji. Za kwotę 50 USD jeden z potworów w grze zostanie nazwany imieniem lub nickiem wpłacającego. Szczytem szczęścia może być nabycie gry za kwotę 100 USD, a w cenie tej wliczone są wszystkie poprzednie atrakcje oraz coś specjalnego. Autor gry stworzy specjalną komnatę wpłacającego i może on sam ustalić, jak ma się ona prezentować. Wedle słów Pawła Mogiły może tam być wszystko - na przykład ukryta dyskoteka z tańczącymi potworami.

Lista atrakcji znajduje się na tej stronie. A ja polecam demo wszystkim miłośnikom takich pozycji jak Braid czy Limbo. Gra autentycznie wciąga!