'Ground Control 2' - w trakcie lokalizacji

Cenega Poland rozpoczęła już pracę nad polską wersją językową gry 'Ground Control 2' - kontynuacji popularnej strategii z 2000 roku, która w owym czasie zachwycała rozwiązaniami graficznymi. Polska premiera 'GC 2' przewidziana jest na lipiec tego roku - już teraz zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej gry z naszego serwera FTP.

'Ground Control 2' - w trakcie lokalizacji

Akcja gry 'Ground Control 2: Operation Exodus' toczy się w roku 2741, około 300 lat po wydarzeniach z części pierwszej. Demokratyczny i głoszący hasła wolnościowe Związek Północnej Gwiazdy (NSA) opiera się brutalnemu Imperium Ziemskiemu. Wojna wkracza w nową fazę - Imperium dokonuje desantu na ostatnią planetę kontrolowaną przez NSA - Morningstar Prime. Rozpoczyna się bezwzględna walka na powierzchni planety...

'Ground Control 2' - w trakcie lokalizacji

Głównym bohaterem tego konfliktu jest kapitan Jacob Angelus - zaprawiony w bojach oficer NSA, który trzyma w ręku klucz do przyszłości swoich obywateli. Jedyną nadzieją na zwycięstwo z Imperium Ziemskim jest antyczna legenda, która może pomóc wojskom NSA.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1964&sys=gry

Trailer:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1798&sys=gry

Strona oficjalna:

http://www.groundcontrol2.com