Groził nauczycielowi nożem z powodu Grand Theft Auto

Do dosyć dziwnego przestępstwa doszło niedawno na terenie Stanów Zjednoczonych. Otóż pewien nastolatek sterroryzował swojego nauczyciela by wymusić od niego pieniądze na nową grę. Miało nią być słynne Grand Theft Auto... San Andreas.

Cała sprawa miała miejsce w Amerykańskim stanie Massachusetts. Tamtejszy trzynastolatek wyjął nóż i zażądał od swojego nauczyciela pieniędzy na nową grę - Grand Theft Auto: San Andreas.

Jak relacjonuje policjant, pułkownik Paul Shastany, nastolatek wyjął broń i w obecności całej klasy i "poprosił" o wypłacenie mu 50 dolarów. Gdy nauczyciel się nie zgodził, chłopiec... Obniżył swoje żądania do jednego dolara. Prowadzący lekcje szybko jednak obezwładnił napastnika.

Jak wyszło na jaw w trakcie prowadzenia czynności śledczych, chłopiec prosił wcześniej o kupno gry swoją matkę. Ta jednak odmówiła. Nastolatek wymyślił więc plan zapobiegawczy.

Na razie nie wiadomo jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec niesfornego chłopca. Jedno jest pewne: nastolatek będzie musiał nieco zweryfikować swój plan zdobycia gry.