Gry Electronic Arts w ofercie CDP.pl

Oferta CDP.pl (dawniej CD Projekt) rośnie! Dzisiaj do katalogu dołączyły pierwsze tytuły Electronic Arts - największego wydawcy gier wideo na świecie!

"Cyfrowy katalog EA to prawie 100 niezwykle popularnych tytułów, z których na początek w serwisie udostępnimy 20 wybranych produktów. W kolejnych tygodniach planujemy stopniowo wzbogacać ofertę o kolejne. Liczę, że katalog naszego nowego partnera pozwoli nam szybko zbudować ofertę w segmencie gier premierowych oraz lifestylowych" - powiedział dyrektor zarządzający CDP.pl Michał Gembicki.

Gry Electronic Arts w ofercie CDP.pl

NFS MW

Z okazji rozpoczęcia współpracy z Electronic Arts, CDP.pl rozpoczęło weekendową promocję. Wszystkie tytuły z wyścigowej serii Need for Speed oraz kosmicznej sagi Mass Effect są objęte 50% rabatem. Najnowszą odsłonę Need for Speed: Most Wanted można kupić za 27,49 zł, a cena całej trylogii Mass Effect  wynosi 64,5 zł. Promocja trwa do poniedziałku do godziny 12:00. “Dołączenie tytułów od Electronic Arts do katalogu CDP.pl to ważny sygnał dla naszych użytkowników, że nieustannie pracujemy nad dalszą rozbudową biblioteki gier oferowanych w serwisie. Już dziś można kupić znane i lubiane serie Mass Effect, FIFA czy Need for Speed oraz składać zamówienie przedpremierowe na zbliżające się hity, takie jak Battlefield 4" - powiedział dyrektor e-commerce CDP.pl Dariusz Nazim

Zobacz również:

  • Czy warto powrócić do koszmaru sprzed lat? Oto 4 powody, dla których warto zagrać w Dead Space remake
Gry Electronic Arts w ofercie CDP.pl

Mass Effect

W ciągu nieco ponad pół roku oferta CDP.pl urosła z 30 do ponad 400 tytułów, a dzięki współpracy z Electronic Arts katalog wzbogaci się o takie hitowe serie jak m.in: The Sims, FIFA, czy Battlefield.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: