Gry Segi w wersjach na PC

Sega poinformowała dziś, że kilka z klasycznych gier przeznaczonych oryginalnie na system Genesis, wkrótce będzie dostępne dla użytkowników PC w ramach usługi RealOne Arcade.

Już w tej chwili RealOne Arcade oferuje cztery znane gry Segi w oficjalnych wersjach na PC: Sonic the Hedgehog, Ecco the Dolphin, Columns III oraz Dr. Robotnik's Mean Bean Machine. Pełne wersje wyżej wymienionych gier dostępne są w cenie 14,99 USD, zanim jednak gracze zdecydują się na zakup, któregoś z tytułów mogą za darmo dema każdej z nich. Jak zapowiada Sega.com i Real Networks w najbliższej przyszłości pojawią się kolejne tytuły segi w wersji na PC: Phantasy Star II, Shinobi III: Return of Ninja Master, ToeJam & Earl, Vectorman, Virtua Fighter 2 i Sonic the Hedgehog 2.

RealOne Arcade to darmowa aplikacja dzięki której możemy uzyskać dostęp nie tylko do gier dostępnych na stronie serwisu ale również do forum i najświeższych informacji z branży gier komputerowych. RealOne Arcade oferuje na swojej stronie ponad 100 gier, które choć czasy swej świetności mają już za sobą wciąż wzbudzają zainteresowanie wielu graczy tym bardziej, że jest znacznie tańsze niż nabycie oryginału w sklepach. Wśród ostatnio dodanych tytułów do biblioteki witryny RealOne Arcade znajdziecie m.in. Backyard Baseball, RollerCoaster Tycoon oraz Duke Nukem: Manhattan Project.