Gry "The Sims" znalazły już 100 milionów nabywców

Twórcy serii "The Sims" mają powody do radości. Electronic Arts właśnie ogłosiło, że na świecie rozeszło się już ponad 100 milionów egzemplarzy gry sygnowanych logiem serii. To ścisła czołówka jeśli chodzi o rynek rozrywki elektronicznej.

Wyniki sprzedaży produkcji z serii The Sims zadziwiają. Dzieło firmy Maxis dobiło do ścisłej czołówki najlepiej sprzedających się gier wszechczasów. Licząc sprzedane egzemplarze wszystkich wersji gry i dodatków do nich, a także wersje konsolowe, tworzy się naprawdę imponująca liczba kopii.

Gry "The Sims" znalazły już 100 milionów nabywców

Seria The Sims rozeszła się już bowiem w ponad 100 milionach egzemplarzy! Grają w nią ludzie z ponad 60 krajów na całym świecie. Wynik jest naprawdę imponujący. Nie oddaje on jednak jeszcze wszystkiego. Inne liczby dowodzą także, że pomimo upływających lat nie zmniejsza się grono fanów serii.

Na przykład strona The Sims odwiedzana jest przez ponad 4 miliony użytkowników każdego miesiąca. Społeczność gry robi więc także imponujące wrażenie. Twórcom i wydawcy gratulujemy stworzenia tak popularnego produktu.