"Gry komputerowe nie umarły". Razer rzuca rękawicę producentom konsol!

Firma Razer opublikowała na łamach Wall Street Journal list otwarty do producentów konsol do gier (Sony, Microsoftu i Nintendo), w którym jednoznacznie twierdzi, że gry komputerowe mają się całkiem dobrze. Co więcej, wkrótce zamierza to udowodnić!

Razer zamierza udowodnić, że "gry komputerowe nie umarły"

Razer zamierza udowodnić, że "gry komputerowe nie umarły"

Polecamy:

Zobacz też:

Firma Razer, która znana jest z produkcji wysokiej jakości akcesoriów dla graczy "pecetowych", rzuciła rękawicę producentom konsol do gier. Na łamach The Wall Street Journal opublikowała bowiem list otwarty o następującej treści:

"Mamy ponad 300 milionów graczy komputerowych na świecie. I ten legion rośnie z dnia na dzień. Dzisiaj mamy więcej graczy PC niż wszystkich graczy konsolowych liczonych łącznie. Do tej pory jednak milczeliśmy w obliczu zamkniętego systemu do gier, który się tak rozprzestrzenił. Czekamy na otwarty świat, w którym konsolowi i komputerowi gracze będą stali ramię w ramię".

Razer uruchomił również specjalną stronę internetową, na której zapowiada, że 26 sierpnia zaprezentuje coś bardzo ważnego i udowodni, iż "gry komputerowe nie umarły".

Co to może być? Trudno powiedzieć. Razer namawia jednak do zarejestrowania się na wspomnianej stronie, aby uzyskać "więcej informacji na temat przyszłości gier komputerowych".