Gry na podstawie "300" i "Piły" w drodze

Sukces gry Spider Man 3: The Game, która została wydana równo z filmem, ostatecznie udowodnił, że producenci znaleźli potężny sposób na kolosalne zyski ze swoich dzieł. Jedna z nowopowstałych firm zapowiedziała nawet, że jej działalność zogniskuje się wyłącznie na projektowaniu gier opartych o kinowe hity.

Producent, o którym mowa to Brash Entertainment. Studio ma już wszystko czego potrzeba do prac nad nowiutkimi growymi hitami: własną siedzibę (w Hollywood, oczywiście celowo!), potężny kapitał w wysokości około 400 milionów dolarów, oraz wspaniałą załogę.

Wśród pracowników studia znalazły się osoby, które pracowały wcześniej w EA, Activision oraz Ubisofcie. Wszyscy zajmą się tworzeniem gier opartych o wielkie produkcje kinowe.

Choć jak na razie trudno o więcej informacji w sprawie działalności Brash Entertainment, to już teraz możemy ujawnić, że studio pracuje nad takimi tytułami jak "300" i "Piła". Gotowe produkty powinny ujrzeć światło dzienne do końca tego roku. Oczywiście nie zapomnimy ich wcześniej przedstawić!


Zobacz również