Gry o 'Heroes' i 'Lost' już w produkcji

Sensacyjną wiadomość podała ostatnio firma Ubisoft. Otóż pracuje ona nad stworzeniem gier wzorowanych na dwóch wielkich hitach telewizyjnych. Mowa tu o serialach 'Heroes' oraz 'Lost'. Wszystko wskazuje na wielką mobilizację twórców, a więc fani czekający na te tytuły, mogą być raczej spokojni.

Gra Lost najprawdopodobniej ukaże się na trzy platformy: Xbox'a 360, PlayStation 3 oraz PC. Planowana premiera gry to pierwszy kwartał 2008 roku.

Akcja gry rozpoczynać się będzie na pokładzie samolotu, w trakcie lotu nr 815. Jak wiemy pasażerom nie uda się szczęśliwie dotrzeć do celu. W wyniku tego trafiamy na bezludną wyspę. Fani będą mieli możliwość interakcji z serialowymi bohaterami. Bardzo solidnie mają być odwzorowane miejsca znane z serialu. Zadaniem graczy będzie rozwiązywanie przeróżnych zagadek oraz ucieczka z wyspy.

Jednak to nie koniec niespodzianek. Ubisoft przyznał się również do prac nad innym wielkim tytułem. Tym razem serialem jaki przeniesiony ma być do wirtualnego świata jest Heroes.

Niestety, o grze tej nie wiadomo wiele więcej niż tylko tyle, że powstaje. Nieznana jest nawet przybliżona data premiery. Tajemnicą są również platformy na jakie ma się ukazać dzieło. Jedyną pewną rzeczą jest, podobnie jak w przypadku Lost, możliwość interakcji z bohaterami znanymi z serialu oraz zwiedzanie znanych nam miejsc.

Wszystko wskazuje na to, że firma Ubisoft postanowiła wyznaczyć nowy trend w produkcji gier komputerowych. Najpierw Lost, potem Heroes... Kto wie? Może nawet doczekamy się gry wzorowanej na serialu Rodzina Soprano? Z niecierpliwością czekać będziemy na dalsze doniesienia ze stajni Ubisoft.