Gry w serii "Supercena" za niecałe 10 złotych

CD Projekt ogłosił, że do sklepów w całej Polsce trafiła już nowa seria wydawnicza "Supercena". Najnowsza inicjatywa CDP firmowana polega na oferowaniu graczom tytułów w niesamowicie niskiej cenie niecałych 10 złotych.

Piotr Gańko z firmy CD Projekt tłumaczy: "Supercena jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na dobre gry w bardzo niskiej cenie. Badając opinie zarówno graczy hardcore'owych jak i tych, którzy grają okazjonalnie postanowiliśmy stworzyć serię tak tanią, jak to tylko możliwe w przypadku świetnych i markowych tytułów". Wiadomo, że w będą pojawiać się reedycje uznanych gier, nowości jak również tytuły skierowane do okazjonalnych graczy.

Seria jest podzielona została na trzy kategorie tematyczne: "Rodzinną Rozrywkę", "Zabawę i Relaks" oraz "Klasyczną Grę". Poszczególne kategorie można łatwo odróżnić dzięki odpowiednim oznaczeniom graficznym.

Oto kilka wybranych tytułów, jakie można już kupić w serii:

Klasyczna gra: Gothic, Full Spectrum Warrior, Spellforce Złota Edycja, Europa Universalis II, Twierdza Antologia, Tomb Raider Anniversary, Ghost Recon Advanced Warfighter II

Rodzinna Rozrywka: Atomówki: Atak klonów straszliwego Mojo Jojo, Batman: Sprawiedliwość ponad wszystko, Aquadelic GT

Zabawa i Relaks: Stubbs the Zombie, True Crime New York City, Trainz Railroad Simulator 2006


Zobacz również