Gry z Orange Box dostępne oddzielnie?

Wszystko wskazuje na to, że gry jakie Valve umieściło w słynnym Orange Box, już niedługo będą dostępne oddzielnie. Ucieszy to zapewne wszystkich fanów Portal, tytułu, który zyskał największą sympatię użytkowników.

Informację podał serwis Joystiq. Orange Box ma być podzielone i każda gra, jaka umieszczona była w zestawie, będzie sprzedawana oddzielnie. Przypomnijmy, że w skład zestawu wchodziły takie tytuły jak: Team Fortress 2, Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode 2 oraz Portal.

Gry z Orange Box dostępne oddzielnie?

Pojedyncze gry w sklepach powinny się pojawić 9 kwietnia. Data ta dotyczy jednak na razie tylko Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo, czy w Europie "premiera" tytułów nie odbędzie się nieco później.

Zobacz również:

  • Steam z potężną aktualizacją, na tę zmianę czekali wszyscy gracze
  • Najzabawniejsze Easter Eggs w grach

Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za pojedynczą grę to około 20 dolarów amerykańskich. Trzeba przyznać, że nie jest to kwota zbytnio wygórowana.

Tyle doniesienia Joystiq'a. Valve na razie nie skomentowało tej informacji. O wszystkich nowych doniesieniach w tej sprawie będziemy jednak informować na bieżąco.