Gry z PlayStation pojawiły się w Android Market

Sony udostępniło konwersje gier z PlayStation w oficjalnym sklepie systemu Android. Android Market wzbogacił się o takie jak Destruction Derby, Syphon Filter czy Cool Boarders 2. Niestety nie każdy będzie się mógł nimi cieszyć.

Dzięki inicjatywie Sony zasoby Android Marketu wzbogacą się o wiele nowych gier

Polecamy:

Zobacz też:

Android Market wzbogacił się o pierwsze tytuły wzięte prosto z konsol PlayStation. Wśród nowości znaleźć można m.in. Destruction Derby oraz Cool Boarders 2. Niestety nie będą one dostępne dla większości posiadaczy urządzeń z Androidem.

Konwersje gier z PlayStation oraz inne tytuły wprowadzone do Marketu przez Sony będą działać tylko na najnowszych urządzeniach, które dodatkowo otrzymają certyfikat PlayStation. Na razie kryteria spełnia jedynie smartfon Sony Ericsson Xperia Play.

Zobacz również:

  • Recenzja: Recenzja Nothing Phone (2): Nic nowego
  • PS5 – gdzie kupić tanio konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [04.08.2023]

Z informacji prasowej udostępnionej przez Sony wynika, że w najbliższym czasie w Android Markecie ma się kolejnych kilkadziesiąt tytułów m.in. Need for Speed, Tom Clancy's Splinter Cell czy Galaxy on Fire 2. Wśród gier prosto z PlayStation prócz już udostępnionych znajdą się także Crash Bandicot oraz Jumping Jack Flash.

Obecnie dostępne gry sprzedawane są za równowartość 4 funtów (ok. 18 złotych).


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: