Gry z PlayStation pojawiły się w Android Market

Sony udostępniło konwersje gier z PlayStation w oficjalnym sklepie systemu Android. Android Market wzbogacił się o takie jak Destruction Derby, Syphon Filter czy Cool Boarders 2. Niestety nie każdy będzie się mógł nimi cieszyć.

Dzięki inicjatywie Sony zasoby Android Marketu wzbogacą się o wiele nowych gier

Polecamy:

Zobacz też:

Android Market wzbogacił się o pierwsze tytuły wzięte prosto z konsol PlayStation. Wśród nowości znaleźć można m.in. Destruction Derby oraz Cool Boarders 2. Niestety nie będą one dostępne dla większości posiadaczy urządzeń z Androidem.

Konwersje gier z PlayStation oraz inne tytuły wprowadzone do Marketu przez Sony będą działać tylko na najnowszych urządzeniach, które dodatkowo otrzymają certyfikat PlayStation. Na razie kryteria spełnia jedynie smartfon Sony Ericsson Xperia Play.

Z informacji prasowej udostępnionej przez Sony wynika, że w najbliższym czasie w Android Markecie ma się kolejnych kilkadziesiąt tytułów m.in. Need for Speed, Tom Clancy's Splinter Cell czy Galaxy on Fire 2. Wśród gier prosto z PlayStation prócz już udostępnionych znajdą się także Crash Bandicot oraz Jumping Jack Flash.

Obecnie dostępne gry sprzedawane są za równowartość 4 funtów (ok. 18 złotych).