Grzesznicy! Nadchodzi wasza era!

Po siedmiu latach od premiery niedocenianej gry FPS o wymownym tytule "SiN", jej fani będą mieli okazję ponownie spotkać się z seksowną Elexis Sinclaire i nieustraszonym Johnem R. Blade. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych screenshotów z kontynuacji gry zatytułowanej. "SiN Episodes"

SiN

SiN

Zapewne większość graczy pamiętających SiN, już dawno straciło nadzieję na powstanie kontynuacji gry. Tymczasem firma Ritual przygotował nam nie lada niespodziankę, informując o rozpoczęciu prac nad jej sequlem. Gra będzie nosić tytuł "SiN Episodes" i jest kontynuacją przygód pułkownika Johna R. Blade'a, który ponownie zmierzy się z Elexis Sinclaire - niewiarygodnie złą, ale i niezwykle ponętną właścicielką korporacji zajmującej się badaniami genetycznymi.

Autorzy gry zapowiadają hordy nowych, przerażających mutantów i bogaty arsenał najróżniejszych rodzajów broni. Całość ma być oparta na silniku Source, znanym doskonale z Half-life 2, więc o warstwę graficzną nie ma npowodu się obawiać. O samej fabule, szczegółach uzbrojenia, czy innych detalach, jak na razie nie wiadomo zbyt wiele...

SiN Episodes

SiN Episodes

Najciekawszy jest jednak nowatorski sposób dystrybucji owej produkcji. Nie znajdziemy jej w żadnym sklepie, lecz poszczególne odcinki i etapy będzie można pobierać bezpośrednio z netu za pośrednictwem usługi Steam firmy Valve - pierwszy z planowanych epizodów będzie nosić tytuł "Emergence".

Niestety, jak na razie, nie wiadomo ile przyjdzie nam zapłacić za pojedynczy odcinek, oraz ile epizodów zostanie łącznie wyprodukowanych. Czyżby czekała nas pierwsza growa telenowela?


Zobacz również