Guild Wars: Eye of the North już 31 sierpnia 2007

NCsoft Europe i ArenaNet wydały oficjalne oświadczenie prasowe w sprawie nadchodzącego dodatku Guild Wars: Eye of the North. Wiemy już, że premiera gry została zaplanowana na 31 sierpnia 2007 roku. Tytuł trafi jednocześnie na rynek amerykański i europejski.

Guild Wars: Eye of the North to kolejna gra z popularnej serii Guild Wars. Tytuł należy do gatunku MMORPG. W przeciwieństwie do innych produkcji tego typu, gra nie wymaga żadnych miesięcznych opłat abonamentowych.

Wszystkie poprzednie rozszerzenia z serii Guild Wars nie wymagały od użytkowników posiadania pierwotnej części gry. Tym razem jest inaczej. Aby odpalić Guild Wars: Eye of the North użytkownicy będą musieli zaopatrzyć się w jedną z poprzednich odsłon cyklu (Prophecies, Factions lub Nightfall).

Rozszerzenie kosztować będzie około 34,99 euro. Niestety, nie znamy jeszcze jej ceny i planowanej daty wydania w Polsce. Rodzimy dystrybutor, firma CD Projekt, prawdopodobnie już wkrótce wypowie się w tej sprawie.

Akcja Guild Wars: Eye of the North osadzona została niedługo po wydarzeniach z Nightfall. Dodatek wprowadzi do zabawy niemal 20 ogromnych lochów, ponad 150 umiejętności, nowych bohaterów, przedmioty i tytuły.

Więcej informacji na oficjalnej stronie.