Guild Wars: Factions - finały ostatniego sezonu

Już w najbliższy weekend rozpoczną się rozgrywki finałowe trzeciego, ostatniego sezonu kwalifikacyjnego do mistrzostw świata Guild Wars: Factions.

Guild Wars: Factions - finały ostatniego sezonu
Tego wydarzenia nie może przegapić żadnej miłośnik gry. Dlaczego? Wszystkie mecze można będzie oglądać w trybie obserwatora!

Rozgrywki rozpoczną się meczami 1/8 finału w najbliższą sobotę o godzinie 16:00. W niedzielę rozegrane zostaną ćwierćfinały, zaś w kolejny weekend (8-9 lipca) półfinały i finały.

Dokładny plan rozgrywek, dostępny pod tym adresem, będzie aktualizowany w trakcie ich trwania. Dzięki temu dokładnie będzie wiadomo jakie gildie awansowały do kolejnych etapów i na kiedy zaplanowane są poszczególne mecze. Zobaczcie jak grają najlepsi!

Po trzech sezonach kwalifikacyjnych wyłonione zostanie 16 najlepszych gildii świata. Będą walczyć o punkty. Pięć zespołów, które uzyska najwięcej, zostanie zaproszonych do Lipska na rozgrywające się w dniach 24 - 27 sierpnia Mistrzostwach Świata GW. Szóstą drużyną, która weźmie udział w turnieju będzie zwycięzca Championship Open Event.

Pula nagród sięga aż 100 tysięcy dolarów! Co więcej, zwycięzcy otrzymają możliwość zgłoszenia własnych projektów, które ArenaNet uwzględni podczas tworzenia kolejnych dodatków do Guild Wars.