Guild Wars Legacy Ultimate Edition w zagranicznych sklepach

W ostatnich dniach, w wielu zagranicznych sklepach internetowych z grami pojawiła się nowa, ciekawa oferta. Już teraz można zamawiać specjalny pakiet Guild Wars Legacy Ultimate Edition. Co kryje się pod tą niezwykłą nazwą?

Guild Wars Legacy Ultimate Edition to produkt przeznaczony wyłącznie dla prawdziwych fanów cyklu. Nabywca znajdzie w nim: numerowany certyfikat autentyczności, opatrzonego logiem GW pendrive'a o pojemności 2GB, zestaw ośmiu spinek z obrazkami różnych umiejętności, pudełko na dwa poprzednie gadżety, album z obrazkami "GW Ultimate Artbook" ( w twardej oprawie), mapę na płótnie i plakat.

Dużo? Nie, bo to dopiero początek. Oprócz tego zestaw zawiera grę Guild Wars na płycie DVD, stalowe pudełko, klucze trialowe do każdej z kampanii (czyli Factions oraz Nightfall), kartę bezpieczeństwa GW Ultimate EK wraz z pokrowcem, kartę szybkiej pomocy ("Ultimate"), katalog PlayNC oraz miniaturę do gry.

Całość zapakowana zostanie w takie oto pudełko:

Guild Wars Legacy Ultimate Edition w zagranicznych sklepach

Zainteresowani? W takim razie informujemy, że zestaw trafi do sprzedaży w czerwcu 2007. Jego cena (bez kosztów przesyłki) wyniesie około 570 złotych.