Guitar Hero 3 na Wii sprzedane za 9,100 dolarów

Wszyscy wiemy, że niegrzecznym dzieciom Św. Mikołaj przynosił rózgę. Ale teraz, po tym jak weszliśmy w XXI wiek, zasady można nieco zmienić. Szczególnie kiedy jest się wściekłym ojcem, który chce ukarać nieposłusznego syna...

Pewien Kanadyjczyk przyłapał swojego 15-sto letniego syna na paleniu marihuany. Wściekły za jego złe zachowanie postanowił wymierzyć karę. Wystawił on na sprzedaż "Świętego Graala" wśród amerykańskich prezentów gwiazdkowych - Guitar Hero III w wersji na Wii.

Guitar Hero 3 na Wii sprzedane za 9,100 dolarów

Zdjęcie z aukcji Ebay

Bardzo oczekiwany przez syna prezent zamiast pod choinką, wylądował na Ebay'u. Na aukcji ojciec rozpisał się co do motywów swojego działania. Skierował nawet apel w stronę kupujących. Napisał m.in. "wiem, że palenie jointów nie jest końcem świata i jeśli przekonacie mnie, że syn zasługuje na prezent, to anuluje aukcję".

Zobacz również:

  • Najlepsze pokrowce i etui dla iPhone 13 mini/13/13 Pro/13 Pro Max
  • Xbox Series X Halo Limited Edition - oszuści już zdobyli konsolę, cena szokuje

Niestety dla syna, większość komentujących na Ebay'u poparła działania ojca. Co więcej, chyba w ramach jeszcze większego upokorzenia syna, gra warta około 90 dolarów ostatecznie została sprzedana za 9,100!

Ojciec ciągle myśli o zakupie prezentu dla niesubordynowanego syna. "Może będzie to coś w stylu Barbie jak np. Island Princess albo Dancing With the Stars" - komentuje.