Guitar Hero III w listopadzie

Activision ogłosiło właśnie, że Guitar Hero III: Legends of Rock ukaże się w Europie dopiero 23 listopada. Amerykańscy fani serii będą mieli okazję zakupić tytuł prawie miesiąc wcześniej. Tam premiera zaplanowana jest na 28 października.

Jak zapowiadają twórcy, Guitar Hero III: Legends of Rock ma oddać honor wielkim gwiazdom tego gatunku muzyki. W grze spotkamy miedzy innymi Slasha, gitarzystę Guns 'N Roses. Ma on wystąpić jako boss. Jeśli będziecie chcieli nim pograć, to wcześniej czekają Was godziny spędzone na odblokowywaniu. Wiadomo, że oprócz tego w grze wystąpią takie sławy jak Tom Morello oraz Bret Michaels.

Trzecia odsłona serii będzie znacznie różnić się od swoich poprzedniczek. Wiadomo już, że do gry wprowadzony zostanie specjalny "Battle Mode", który umożliwi graczom rywalizowanie miedzy sobą. Twórcy nie chcą zdradzić zbyt wielu szczegółów, zapowiadają jednak, że tryb ten znacznie uatrakcyjni rozrywkę.

Już teraz wiadomo, że Guitar Hero III: Legends of Rock ukaże się na praktycznie wszystkie znane platformy. Neversoft zajął się lokalizowaniem gier na PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii. Natomiast firma Aspyr Media czuwa nad wersjami na PC oraz Maca.

Guitar Hero III: Legends of Rock jest z pewnością niesamowitą atrakcja dla wszystkich fanów rocka. Czekamy więc z niecierpliwością na premierę.


Zobacz również