Gunship! w Polsce

Na sklepowe półki trafiła trzecia część symulatora Gunship!

Przełomowy rok 2000 jest znakomitą okazją do wprowadzenia na rynek reedycji klasycznych gier (dobre przykłady to Gautlent Legends i Frogger 2). Ta myśl przyświeca również programistom z MicroProse, którzy są twórcami Gunship!

Produkt ten jest trzecią częścią kultowego symulatora śmigłowca bojowego. Tym razem będziemy mieli okazję wziąć udział w kampanii wojsk NATO przeciw niebezpiecznej unii Rosji, Białorusi i Ukrainy. Do naszej dyspozycji oddane zostały trzy latające maszyny: amerykański AH-64D Apache, brytyjski WAH-64D i niemiecki Eurocopter Tiger. Każdy z helikopterów może być wyposażony w kilka różnych rodzajów uzbrojenia, m.in. w rakiety kierowane Hellfire, pociski Hydra i ciężki karabin maszynowy Vulcan. Terenem działań wojennych jest Europa Wschodnia, a dokładniej Polska i Słowacja.

Gunship! zaliczyć można do wyjątkowo realistycznych symulatorów - duże wrażenie robi model lotu oraz wygląd różnorodnych, występujących w grze jednostek. Dzięki staraniom firmy CD Projekt grę można już znaleźć na półkach sklepów komputerowych w całym kraju. Sugerowana cena detaliczna produktu wynosi 99 PLN.


Zobacz również